جلسه برنامه ریزی هفته دولت در فرمانداری مهاباد تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، امیر قادری روز یکشنبه در جلسه برنامه ریزی هفته دولت افزود: علی رغم تحریم های ظالمانه و فشارهای اقتصادی حاکم بر جامعه امسال شاهد رشد قابل توجه و خوبی در افتتاح و کلنگ زنی پروژه ها در زمینه های مختلف به مناسبت هفته مبارکه دولت هستیم.

وی با بیان اینکه دستاوردهای دولت باید به صمع و نظر مردم و شهروندان برسد، اظهار کرد: پروژه های افتتاحی این هفته باید به طور کامل آماده بهره براداری بوده و از افتتاح طرح هایی که آمادگی لازم را برای بهره برداری ندارند، ممانعت خواهد شد.

مقام عالی شهرستان تاکید کرد: پروژه های برنامه ریزی شده برای هفته مبارکه دولت باید در سامانه مورد نظر جهت رصد و اطلاع فرمانداری و استانداری بارگزاری شود.

وی با بیان اینکه افتتاح پروژه های شاخص با حضور مقام استانی و مدیران کل انجام خواهد شد، تاکید کرد: هرگونه جابه جایی اعتبارات و مکان پروژه های مختلف شهرستان باید با هماهنگی و اطلاع فرمانداری انجام شود.

در ادامه این جلسه هر یک از مدیران دستگاه های اجرایی پروژه هایی افتتاح و کلنگ زنی خود را برای هفته مبارکه دولت مطرح کردند.

آمار پروژه های آماده افتتاح و کلنگ زنی و اعتبارات در نظر گرفته شده طی روزهای آینده و قبل از شروع هفته دولت به صورت کامل از رسانه های رسمی و پایگاه های محلی اطلاع رسانی خواهد شد.

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت شهید محمدعلی رجایی (رییس جمهور) و شهید محمدجواد باهنر (نخست وزیر) 2 دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، هفته دولت نام گرفته است.