توزیع گوشت منجمد قرمز در مهاباد آغاز شد

توزیع گوشت منجمد قرمز در مهاباد آغاز شد
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: توزیع 6 تن گوشت منجمد قرمز با نرخ دولتی به منظور ایجاد تعادل در بازار این شهرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد صادق قادری روز سه شنبه  24 اردیبهشت ماه 1398گفت : هم اکنون گوشت قرمز منجمد گوساله به ازای هر کیلوگرم 315 هزار ریال /31 هزار و 500 تومان/ در سطح این شهر توزیع می شود.
وی با اشاره به اینکه توزیع گوشت منجمد قرمز در 12 منطقه اصلی شهر انجام می شود، بیان کرد: فروشگاه های دارای امکانات یخچالی می توانند در صورت تمایل با مراجعه به جهاد کشاورزی مهاباد نسبت به دریافت معرفی و توزیع این گوشت اقدام کنند.
وی اضافه کرد: مصرف کنندگانی که در مورد توزیع این محصول شکایتی دارند می توانند با شماره 124 تماس بگیرند و شکایت های خود را مطرح کنند.
قادری با بیان اینکه امسال 10 تن گوشت مرغ منجمد در این شهرستان توزیع شده است، اظهار داشت: توزیع محصولات پروتئینی با نرخ دولتی همچنان ادامه دارد.
رییس اداره صنعت، معدن و تجارت مهاباد گفت: شرکت پشتیبانی امور دام کشور در طول سال جهت تنظیم بازار و تعدیل قیمت گوشت مرغ و قرمز اقدام به خرید و ذخیره سازی گوشت مازاد بر نیاز بازار می کند تا در زمان مناسب در دسترس مردم قرار دهد.
مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.