بیانیه گام دوم انقلاب دراولویت تولیدات شبکه امید و همدلی

بیانیه گام دوم انقلاب دراولویت تولیدات شبکه امید و همدلی
درنشست کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر اعلام شد برنامه های تولیدی شبکه مهاباد دهه فجر، با رویکرد تشریح ابعاد مختلف گام دوم انقلاب به روی آنتن می رود.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد، مدیر سیمای مرکز مهاباد گفت: ویژه برنامه "شه و باش" از 12 تا 22 بهمن با محور جشن انقلاب اسلامی، میزگرد گام دوم انقلاب اسلامی با حضور استاندار و فرمانداران جنوب استان  و برنامه های متنوع دیگر از سیمای مرکز مهاباد در روزهای دهه مبارک فجر با مخاطبان این شبکه همراه است.

ابراهیم درخشنده افزود: برگزاری مسابقه پیامکی و پخش سریال نشانی هم برای دهه فجر امسال تدارک دیده شده است.

میکاییلی سرپرست صدای مرکز مهاباد هم گفت:  پخش ویژه برنامه های جشن بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی با پخش نمایش نامه های رادیویی و همچنین برنامه های روتین که در تک تک این برنامه ها اهمیت انقلاب اسلامی و تاثیر این انقلاب بزرگ بر زندگی مردم نشان داده می شود در دست اجرا است.

خضری مدیر فضای مجازی مرکز مهاباد هم با اشاره به تهیه و پخش برنامه های گرافیکی با محور دهه فجر گفت: پخش پادکست با موضوع خاطرات دوران انقلاب اسلامی از جمله برنامه های فضای مجازی در این مدت خواهد بود.

سرپرست خبر مهاباد هم گفت: تهیه و پخش گزارش هایی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در منطقه وتاثیر این دستاوردها در زندگی مردم ،تهیه گزاش هایی از خودکفایی منطقه،خدمات رسانی به مردم از جمله روستاهای دورافتاده بهبود وضعیت معیشتی و بهداشتی مردم  از جمله برنامه های خبرگزاری صدا و سیماست.

دراین نشست نمایندگان دستگاههای اجرایی آمادگی خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر جشن پیروزی انقلاب اعلام کردند.

توجه ویژه به 23 بهمن سالروز بمباران مهاباد با تهیه ویژه برنامه های مختلف و  تشکیل کانال خبری ستاد کمیته ارتباطات دهه فجراز جمله مصوبات مهم این کمیته بود.

# نظر : 0