سومین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد

سومین جلسه شورای آموزش و پرورش برگزار شد
جلسه شورای آموزش و پرورش ظهر امروز با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و سایر مسئولین شهرستان در محل سالن مولانا مدیریت آموزش و پرورش مهاباد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد  در ابتدای جلسه شاوله مدیر آموزش و پرورش مهاباد ضمن خوشامدگویی به اعضای جلسه انتصاب دکتر بهزاد را به سمت ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.وی در ادامه سخنانش از همکاری شهرداری در خصوص جابه جایی کتب درسی دانش آموزان شهرستان از ارومیه تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه دوراندیش رئیس اداره سواد آموزی شهرستان مهاباد با اشاره تاسیس مرکز یادگیری محلی اداره زندان این شهرستان از شروع به کار آن در شهریورماه خبرداد و افزود:به منظور شناسایی و جذب افراد بی سواد طی جلساتی که با مدیران مدارس برگزار شده برای شناسایی اولیای بی سواد تا آخر فصل ثبت نام اقدام می شود که در این زمینه به همکاری سایر ارگان ها که با افراد بی سواد بیشتر در ارتباط هستند مانند شبکه بهداشت،کمیته امداد امام خمینی(ره)،اداره کشاورزی و... نیاز داریم.

رسولی معاون آموزش ابتدایی نیز با ارائه گزارش جامعی از ساماندهی و سازماندهی نیروی انسانی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸گفت:سازماندهی کلیه نیروهای رسمی و پیمانی انجام شده و سازماندهی نیروهای حق التدریس نیز تا پایان هفته به اتمام می رسد.وی افزود: ثبت نام وسنجش دانش آموزان پایه اول از ۲۱ خرداد و متوسطه اول از اول تیر ماه شروع شده و ثبت نام متوسطه دوم نیز مراحل اولیه ثبت نام را طی می کند.

در پایان شجاعی فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات این مدیریت در زمینه ساماندهی و سازماندهی تا اول تیرماه به کنکور هفته جاری اشاره کرد و افزود:امیدواریم با تلاش های صورت گرفته کنکور امسال نیز همانند سنوات گذشته در صحت و سلامت کامل برگزار شود.وی افزود جذب،نگه داری،آموزش و ارزشیابی نیروی انسانی از اهداف مهم سند تحول بنیادین است که باید به آن توجه شود.