قدردانی از سالمندان و کودکان بی سرپرست در مهاباد

قدردانی از سالمندان و کودکان بی سرپرست در مهاباد
جمعی ازمسئولان با حضور درخانه سالمندان و خانه های رشد و کرامت کودکان بی سرپرست از آنان دلجویی و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ در پنجمین روز از دهه فجر معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد ،امام جمعه وجمعی از مسیواین  مهاباد به منظور تکریم سالمندان میهمان خانه آنان شدند، خانه ای که با تلاش جمعی و همت خیرین، حالا الگوی نمونه و برترکشور است.

خانم اسماعیلی، مدیر عامل خانه سالمندان مهاباد گفت: در آخرین نظر سنجی و بازرسی که از سوی بازرسان کشور انجام شد،خانه سالمندان مهاباد در تمام حوزه ها به صورت کامل نظر بازرسان را جلب و نمره کامل را کسب کرد و تا به عنوان الگویی برتر در کشور معرفی شود.

ماموستا امامی امام جمعه مهاباد هم در این دیدار گفت: تمام کسانی که درخانه سالمندان فعالیت می کنند اجر بسیار بزرگی خواهند برد و قطعاً توشه خود را برای آخرت پر خواهند کرد.

مسئولان در ادامه برای دیداربا کودکان بی سرپرست میهمان خانه های ژیوان و روناک،  منازل رشد و کرامت کودکان و نوجوانان بی سرپرست شدند.

شجاعی، فرماندار شهرستان مهاباد در این دیدار گفت: کسانی که پس از بازنشستگی حالا در اینجا با عشق و علاقه کارمی کنند یعنی اینکه عاشق خدمت به همنوع هستند و اینجا نوعدوستی و کمک به همنوع با تلاش شبانه روزی این خادمان بی منت معنا می شود.

در ادامه این دیدار، یکی از جوانان خیر مهابادی ضمن هدیه چند قلم کالای اساسی ، هزینه خوارو بار هشت ماهه این سه مرکز را نیز تقبل کرد.