پیام تبریک فرماندار شهرستان مهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

پیام تبریک فرماندار شهرستان مهاباد به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها
امیر قادری فرماندار شهرستان مهاباد طی پیامی چهاردهم تیرماه ، روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ امیر قادری فرماندار شهرستان مهاباد طی پیامی چهاردهم تیرماه ، روز شهرداریها و دهیاریها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

بسمه تعالی

نامگذاری 14 تیر به عنوان روز “شهرداری و دهیاری” اقدامی ارزنده و فرصتی است مغتنم تا از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری و روستایی قدردانی و تجلیل گردد.

شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا، نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب برای مردم فراهم کنند.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداریها و دهیاری‌های شهرستان مهاباد تقدیر و تشکر به عمل می‌آورم و توفیق روز افزودن و سلامتی آنها را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

امیر قادری

فرماندار شهرستان مهاباد

# نظر : 0