فرمانده نیروی زمینی ارتش 84 واحد مسکونی در مهاباد را افتتاح کرد

فرمانده نیروی زمینی ارتش 84 واحد مسکونی در مهاباد را افتتاح کرد
84 واحد منزل مسکونی تیپ 364 ارتش پیاده مهاباد با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ فرمانده تیپ 364 ارتش پیاده مهاباد روز سه شنبه در حاشیه مراسم افتتاح این منازل مسکونی افزود: این 84 واحد در قالب پروژه خانه های سازمانی ارتش جمهوری اسلامی با مساحت هشت هزار و 500 متر مربع و توسط شرکت پیمانکاری پویاگران معمار تبریز طراحی و ساخته شده است.

سرهنگ اردلان گلیج اضافه کرد: این پروژه از تابستان 1397 آغاز شده و مراحل ساخت و اتمام آن با تاخیر چند ماهه امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش تحویل رزمندگان دلسوز و جان برکف ارتش قرار گرفته است.

وی اظهار داشت: منزل مسکونی احداث شده در قالب 6 بلوک 14 واحدی احداث شده که همگی آنها در خانه های سازمانی مهر یک واقع در خیابان سرباز واقع شده است.

فرمانده قرارگاه شمال‌غرب نیروی زمینی ارتش نیز در این مراسم اظهار داشت: در زمان حاضر بیش از 2 هزار واحد مسکونی در قالب خانه های سازمانی در نقاط مختلف شمال غرب کشور برای کارکنان ارتش در حال احداث است.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو افزود: با وجود تنگناهای اقتصادی که برجامعه حاکم است ولی این نیرو توانسته است از این تحریم ها به عنوان یک زمینه رشد برای خود استفاده کرده و با مدیریت جهادی خود احداث این واحدهای مسکونی را ادامه دهد.

وی اضافه کرد: در حوزه نظامی نیز در ساختار این نیرو اتفاق های خوبی افتاده و توانسته است به عنوان الگویی برای سایر ارتش های منطقه تبدیل شود.

# نظر : 0