قدردانی استاندار آذربایجان‌غربی از شرکت شروین و مشارکت‌کنندگان در مدیریت کرونا

قدردانی استاندار آذربایجان‌غربی از شرکت شروین و مشارکت‌کنندگان در مدیریت کرونا
استاندار آذربایجان غربی با صدور پیامی از فعالیت‌های خداپسندانه مشارکت‌کنندگان در مدیریت کرونا از جمله سازمان‌های مردم‌نهاد، تولیدکنندگان مواد ضدعفونی‌کننده و اقشار مختلف مردمی استان قدردانی کرد.

محمدمهدی شهریاری در این پیام  اقدام شایسته و درخور قدردانی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، شرکت شروین مهاباد و دیگر واحدهای تولیدی را در کمک به مبارزه با کرونا ستود.

در این پیام آمده است: همراهی و همدلی شکل گرفته که برگرفته از حس مسوولیت‌پذیری و فرهنگ والای ایثار و از خودگذشتگی است در مسیر مبارزه با کرونا در جای جای استان مشهود است و بحران کرونا نیز به مانند سایر بحران‌ها با خلق چنین صحنه‌های بی‌بدیل ایثار و همدلی به پایان می‌رسد.

وی به تلاش شبانه‌روزی واحدهای تولیدکننده مواد ضدعفونی، گروه‌های جهادی و سازمان‌های مردم نهاد، شهرداری‌ها و انجمن داروسازان اشاره کرد و نوشت: این تلاش‌ها حماسه‌هایی ارزشمند است که در تاریخ این سرزمین به یادگار خواهند ماند.

وی اضافه کرد: به طور قطع کادر پزشکی و درمانی که در خط مقدم این مبارزه هستند با مشاهده چنین صحنه‌های تاریخ‌ساز ایثار اجتماعی، دلگرم‌تر از همیشه برای شکست کرونا تلاش خواهند کرد.