آسان شدن رفت وآمد اهالی روستای داش‌تیمور مهاباد

آسان شدن رفت وآمد اهالی روستای داش‌تیمور مهاباد
رفت و آمد اهالی روستای داش‌تیمور شهرستان مهاباد آسان می ‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد گفت: با شروع عملیات ساخت یک دهنه پل برای روستای داش‌تیمور از توابع بخش مرکزی این شهرستان رفت و آمد اهالی این روستا به جای قایق از طریق این پل خواهد بود.

محسن خادمی افزود: با توجه به مشکلات رفت و آمد و جاده دسترسی سخت گذر طرح احداث پل روستای داش‌تیمور این شهرستان با مشارکت اداره راهداری و بخشداری بخش مرکزی مهاباد آغاز شده است.

خادمی گفت: این پل با دهنه چهار متر و طول شش متر دارای پنج ستون بوده و در تقاطع محور مهاباد به سردشت و در نزدیکی روستای حمزه آباد احداث خواهد شد.

وی، با بیان اینکه پنج میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این طرح از محل اعتبارات ملی اختصاص یافته است، اضافه کرد: ساکنان این منطقه در طول سالیان گذشته مجبور به استفاده از قایق بر روی دریاچه سد مهاباد بودند و یا باید از یک مسیر طولانی برای رفت و آمد به روستا استفاده می کردند که با احداث و اتمام این طرح این مشکل حل خواهد شد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان مهاباد اضافه کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده احداث این پل تا قبل از پایان فصل کاری به مرحله بهره‌ برداری می رسد.

روستای داش تیمور از توابع بخش مرکزی شهرستان مهاباد دارای ۳۰ خانوار و جمعیتی بالغ بر ۸۰ نفر است

# نظر : 0