یک عضو کانون پرورشی فکری مهاباد از لیدیسه چک دیپلم افتخار گرفت

یک عضو کانون پرورشی فکری مهاباد از لیدیسه چک دیپلم افتخار گرفت
ثنا وطمانی عضو کانون پرورشی فکری مهاباد دیپلم افتخار چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» را دریافت کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایحان‌غربی گفت: سه عضو مراکز کانون آذربایجان‌غربی دیپلم افتخار چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» در بخش عکاسی و نقاشی کشور چک را از آن خود کردند.

جواد زاهدی اظهار کرد: این مسابقه که در سال 2018 برگزار شد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با ارسال 73 اثر نقاشی و 42 اثر عکاسی در این مسابقه مشارکت فعال داشت.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی گفت: چهل و ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا «لیدیسه» کشور چک با موضوع اصلی آب، با ارزش‌تر از طلا و موضوع‌های آب در طبیعت، شهر و خانه، آب و زندگی در آن، انتقال آب و صنعت، آب به عنوان یک عنصر و اشکال مختلف آن، آب معجزه شفا بخش، آب و سرگرمی، زندگی بدون آب و آب در داستان‌ها و افسانه ها برگزار شد .

وی افزود: بر همین اساس و از بین ۲۹ هزار و 967 اثر از 79 کشور جهان، طاها حسین نژاد 10 ساله از مرکز فرهنگی وهنری کانون ماکو در بخش نقاشی و ثنا وطمانی 16 ساله از مرکز مهاباد و امیر مهدی صالحی 10 ساله از مرکز ماکو، در بخش عکاسی دیپلم افتخار را دریافت کردند