پیام قدردانی  معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد  در پی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان

پیام قدردانی  معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد  در پی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان
معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد  در پی حضور پرشور و شعور مردم  شهرستان مهاباد در مراسم  راهپیمایی یوم الله 13 آبان ، پیام قدردانی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

 

بار دیگر گام های استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌های مملو از شور و شوق ایرانیان، راهپیمایی یوم الله 13 آبان را به تجلی گاه حماسه شورانگیز حضور و آوردگاه باشکوه عزت و عظمت تبدیل کرد.

روزی که مردم مؤمن و انقلابی شهرستان مهاباد نیز همگام با ملت ایران به صحنه آمدند و با خلق حماسه ای ماندگار، طراوت و تازگی دوباره ای به حیات پربرکت انقلاب اسلامی بخشیدند.

حضور حماسی و وحدت آفرین اقشار مختلف مردم قدرشناس مهاباد  در راهیپمایی  روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، اقیانوس عظیمی از ایمان، اتحاد، همبستگی و پیوند دوباره ملت با نظام و آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشت.

بی‌شک این حضور متعهدانه و انقلابی که موجی از شور و امید را به همراه آورده است، رسالت خطیر خدمتگزاری را برای مسئولان سنگین تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشکلات دوچندان خواهد نمود.

اینجانب ضمن تبریک این حماسه بزرگ، صمیمانه از همراهی و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم در راهپیمایی وحدت بخش یوم الله 13 آبان  که در خلق این حماسه انقلابی سهیم بودند تشکر و قدردانی نموده، امیدوارم توفیق الهی پشتیبان تان باشد.

شجاعی

معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد