ارسال نخستین محموله کمکهای مردم مهاباد به سیل زدگان لرستان

ارسال نخستین محموله کمکهای مردم مهاباد به سیل زدگان لرستان
ارسال نخستین محموله کمکهای مردم مهاباد به سیل زدگان لرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد -  رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) از ارسال نخستین محموله کمک‌های مردم این شهرستان به مناطق سیل زده استان لرستان خبر داد.

حسین خضری اظهار کرد: این محموله شامل اقلامی چون مواد غذایی فاسد نشدنی، پتو، پوشاک، آب معدنی و وسایل مورد نیاز اولیه است که برای سیل زدگان استان لرستان و مناطق معلولان و پلدختر ارسال میشود.

وی افزود: ارزش این محموله 104 میلیون تومان برآورد شده و از مورخه 10 فروردین ماه مبلغ 40 میلیون تومان پول نقد نیز از سوی مردم این شهرستان برای مردم سیل زده لرستان جمعآوری شده است. 

خضری در ادامه تصریح کرد: 2 پایگاه جمع‌آوری کمکهای مردمی در میدان جمهوری اسلامی (شهرداری) و مرکز نیکوکاری مسجد جامع پذیرای کمک های نقدی و غیرنقدی شهروندان است.

وی در ادامه از همکاری نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان و بخشداران بخش مرکزی و خلیفان که در راستای هماهنگی با دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها تلاش نمودند تقدیر و تشکر کرد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: بیش از 13 هزار نفر از مردم شهرستان مهاباد در قالب  6 هزار و 500 خانوار تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند و در سال 97 نزدیک به 12 میلیارد و 500 میلیون تومان مستمری پرداخت شده و نزدیک به 10 میلیارد تومان وام اشتغالزایی به مددجویان  پرداخت شده است.

# نظر : 0