گلزار شهدای مهاباد غبارروبی و عطرافشانی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، حاضران در این آیین معنوی پس از قرائت فاتحه با نثار گل، از مقام شامخ شهیدان تجلیل کرده و یاد و خاطره دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدای این شهرستان را گرامی داشتند.

مسوولان مهابادی با خانواده های معزز شهیدان این شهرستان دیدار کردند

فرماندار ویژه مهاباد به همراه تعدادی از اعضای شورای تامین این شهرستان به مناسبت دهه فجر با خانواده های  معظم شهید حسین جنگلی و علی حسن پور دیدار و گفتگو کردند.

مقام عالی شهرستان در دیدار با خانواده معزز شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء والامقام، برای خانواده آنان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد و اظهار داشت: پیگیری مطالبات و خواسته های خانواده شهدا وظیفه اصلی مسوولان بوده و در این راستا کوتاهی نخواهند کرد.

حسن عباسی همچنین تکریم و دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در این زمینه از سوی سایر مسئولان  شد.

شهید حسین جنگلی سال 1364 در روستای خره جو توسط ضد انقلاب به فیض شهادت نائل آمده است، همچنین شهید والامقام محمد علی حسن پور سال 1357 بر اثر تیراندازی در راهپیمایی پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان مهاباد به شهادت رسید.

برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی از دیروز چهارشنبه 12 بهمن‌ماه همزمان با سراسر کشور در این شهرستان نیز آغاز شده است.

انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در بهمن 1357 به پیروزی رسید.