مردم مهاباد بار دیگر محمودزاده را برای نمایندگی انتخاب کردند

مردم مهاباد بار دیگر محمودزاده را برای نمایندگی انتخاب کردند
رییس ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مهاباد با اعلام نتیجه کامل و قطعی انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه گفت: جلال محمودزاده نماینده مجلس دهم از این حوزه با کسب ۳۶ درصد آرای ماخوذه، دوباره به عنوان منتخب این شهرستان رای لازم را برای حضور در مجلس کسب کرد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ایرج شجاعی اظهار داشت: از مجموع ۵۳ هزار و ۶۴۵ رای ماخوذه، جلال محمودزاده با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رای توانست بیشترین تعداد آرای این حوزه را به خود اختصاص دهد.

وی اضافه کرد: سلام ستوده با ۹ هزار و ۴۱۹ رای، عبدالرحیم نوربخش با هفت هزار و ۶۳۲ رای، عثمان احمدی با پنج هزار و ۴۰۴ رای، رضا اسمعیلی با سه هزار و ۴۹۱ رای و مهناز ایروانی نیز با ۲ هزار و ۴۶۶ رای در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

وی افزود: سلیم احمدی‌افشار با یک‌هزار و ۶۴۳ رای، سیدمسعود مصطفایی با ۵۱۴ رای و منصور اسماعیل‌پور با ۱۸۱ رتبه‌های بعدی را در این حوزه انتخابیه به خود اختصاص دادند.

فرماندار مهاباد بیان کرد: هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه از امروز به مدت ۲ روز در محل این فرمانداری آماده دریافت شکایات است.

به گفته شجاعی کسانی که از نحوه برگزاری انتخابات نیز شکایت دارند، می‌توانند در مدت هفت روز از تاریخ امروز، شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان تسلیم کنند.

جلال محمودزاده در دوره قبل نیز نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی بود؛ وی همچنین در دوره هشتم نمایندگی مردم این شهرستان را برعهده داشت

در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مهاباد ۹ نامزد با یکدیگر برای کسب یک کرسی به رقابت پرداختند.

شهرستان مهاباد ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارد که از این تعداد ۱۷۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن بودند.

۱۲۰ شعبه اخذ رای ثابت و سیار برای این دوره از انتخابات در حوزه مهاباد پیش بینی شده بود.

مهاباد در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.