آیین معارفه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهاباد و بخشداران مرکزی و خلیفان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ امروز مورخه 1399/12/13 مراسم معارفه معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهاباد و بخشداران مرکزی و خلیفان با ریاست دکتر خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و با حضور شورای اداری شهرستان و فرماندهان نظامی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

عارف خدرلو  در این جلسه گفت: تلاش برای ارایه خدمات بهتر به مردم در راستای رفاه بیشتر و کسب رضایت آنان در شرایط سخت اقتصادی فعلی در اولویت کاری همه مسوولان به ویژه بخشداران قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید خدمات شایانی در توسعه زیرساخت های رفاهی در مناطق محروم داشته و در بخش های همچون گازرسانی، بهداشت و آب شرب طی 2 دوره اخیر انقلاب بزرگی در مناطق روستایی مهاباد رخ داده است.

فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اینکه کشور در شرایط جنگ اقتصادی با آمریکا و از طرفی بیماری کرونا قرار دارد، گفت: بسیاری از کشورهای توسعه یافته فوت روزانه 2 هزار نفر در ایام پیک کرونا را برای کشور ما پیش بینی کرده بودند که با توجه به برنامه ریزی مدون و توجه به زیرساخت های بهداشتی هرگز این امر محقق نشد و هم اکنون مقابله خوبی با این ویروس شده است.

خدرلو با اشاره به اهمیت انتخابات سال آینده هم اظهار داشت: قانونمداری، ایجاد زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و صیانت از آرای مردم از اصلی ترین رویکرد فرمانداری در انتخابات پیش رو خواهد بود.

وی بر حفظ و صیانت از آرای مردم تاکید کرد و گفت: برابر مصوبات ابلاغی از سوی وزارت کشور و براساس قانون همه کسانی که به عنوان داوطلبان انتخابات ثبت نام می‌کنند برای همه روسای ادارات یکسان هستند.

وی اضافه کرد: تلاش بر این است که انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی در 28 خردادماه 1400 ، سالم و قانونمند و با مشارکت حداکثری برگزار شود.

در ادامه جلسه هر یک از بخشداران بخش مرکزی و خلیفان مهاباد به ارایه گزارش عملکرد دوره فعالیت خود پرداختند.

در پایان جلسه نیز سلیمان پاکزاد به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مهاباد، علی بیژن فر به عنوان بخشدار بخش مرکزی و محمدامین صبوری هم به عنوان بخشدار بخش خلیفان مهاباد معرفی شدند.

“سلیمان پاکزاد” 6 سال بخشدار مرکزی و علی بیژن فر 4 سال بخشدار بخش خلیفان مهاباد بودند .