سخنرانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در نماز جمعه و آخرین روز از هفته مبارک دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز جمعه مورخه 8 شهریور ماه 98 ، در آخرین روز از هفته مبارک دولت ، نماز جمعه این شهرستان با حضور دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و اعضای شورای اداری برگزار گردید .

دکتر شجاعی در سخنرانی خود در نماز جمعه ضمن تبریک هفته دولت به مردم شریف مهاباد و دولتمردان ، از طرح ها و پروژه های افتتاح شده و کلنگ زنی شده در این هفته گفتند و جایگاه مهاباد در استان و وضعیت موجود را تشریح کردند .

شجاعی بیان کردند که در بخش آب با بهره داری و ساخت تصفیه خانه جدید مهاباد تا 30 سال آینده نیاز مردم این شهرستان را برآورده می سازد و بیان کردند که تکنولوژی این تصفیه خانه منحصر بفرد است که در آن بکار گرفته شده است ، همچنین گفتند که توسعه آبیاری قطره ای در بخش مرکزی 27 درصد انجام شده ، وی به احداث بیمارستان 350 تختخوابی اشاره کردند که با پایان کار این بیمارستان جایگاه مهاباد از نظر سرانه بهداشت و درمان  در حد بسیار بالایی اعتلا پیدا می کند و همچنان که آگاه هستید مهاباد قطب سلامت جنوب استان است و شهرستان های جنوب استان را تحت پوشش قرار می دهند .

همچنین ایشان به گازرسانی در منطقه خلیفان اشاره کردند و اذعان  داشت که در 2 سال اخیر گازرسانی به روستاهای شهرستان مهاباد از رشد بالایی برخوردار است .

وی همچنین به تاسیس مدرسه بنیاد علوی اشاره کرد که این مدرسه جزو بهترین مدارس شهرستان است که با همت بنیاد علوی در مهاباد تاسیس شده است و همچنین به فعالیت های خیرین مدرسه ساز در روستاهای محروم اشاره کردند .

به لحاظ گردشگری هم شهرستان مهاباد قطب اول استان را دارا می باشد و مهاباد هر سال پذیرای مهمانان بسیاری از مناطق مختلف کشور و همسایگان هستند .

ایشان در پایان از همه احاد مردم و مسئولین که در این هفته در مراسمات  شرکت داشتند قدردانی و تشکر نمودند و آروزی موفقیت و سربلندی نمودند.