مشعل گاز 5 روستای مهاباد روشن شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز مورخه 1400/01/11 طی مراسمی با حضور خدرلو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، ، قاسمی رئیس اجرای طرح‌های شرکت گاز استان، مریمی رئیس اداره گاز شهرستان و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان شهرستانی در روستای آلبلاغ، پروژه گازرسانی به 5 روستای محور مذکور مورد بهره برداری قرار گرفت.

خدرلو فرماندار مهاباد در حاشیه آیین بهره برداری از این طرح گفت:بی شک یکی از اهداف مهم دولت اتمام طرح های نیمه تمام است و در این راستا پروژه های گازرسانی به ویژه برای روستاهای محروم و کم برخوردار در اولویت کاری این دولت قرار دارد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار نمود که همواره ویروس منحوس کرونا را باید جدی گرفت و از همه شهروندان خواست که با رعایت نکات بهداشتی مانع ورود شهرستان به شرایط نارنجی شد.

ایشان همچنان با اشاره به انتخابات پیش رو بیان داشت که برگزاری انتخابات سالم مد نظر مسئولان بوده و حضور حداکثری مردم حائز اهمیت می باشد.

در ادامه رییس شرکت گاز مهاباد گفت: این روستاها شامل "آلبلاغ"، "پایین دره"، "چوملان"، "گوله" و "سیلکه" است که در قالب گازرسانی به محور 18 روستایی "حاجی خوش" از نعمت گاز برخوردار شدند.

 مریمی اضافه کرد: با بهره برداری از این طرح ها 179 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی افزود: برای گازرسانی به این روستاها 25 کیلومتر لوله گذاری انجام شده و در مجموع 18 میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.

رییس شرکت گاز مهاباد اظهار داشت: با گازرسانی به این این پنج روستا هم اینک در مجموع 65 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.