تقدیر امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از رسانه‌ها به خاطر انعکاس گسترده اخبار انتخابات

تقدیر امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از رسانه‌ها به خاطر انعکاس گسترده اخبار انتخابات
امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد طی پیامی به مناسبت تلاش و مجاهدت خبرنگاران در انعکاس اخبار و رخدادهای مشارکت مردمی در انتخابات تقدیر و تشکر کردند.

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد متن پیام بدین شرح است

بسم تعالی

 اکنون که به لطف خداوند و توجهات بارگاه حق تعالی انتخابات با حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه شهرستان مهاباد با موفقیت تمام به پایان رسید وظیفه می‌دانیم تقدیر و تشکر صمیمانه خود را نثار مردم رشیدو هوشیار و  شهیدپرور شهرستان مهاباد عرض و  به خاطر رشد  وآگاهی و همت و موقعیت شناسی ملت بزرگ ،  ثناگوی درگاه ایزد متعال باشیم.

در این میان نقش رسانه ها نیز به عنوان محور اطلاع رسانی و مقابله با دسیسه های دشمنان بسیار موثر و مهم است و صدا و سیما  ، خبرگزاری ها ،  پایگاهها ی خبری و سایت های شهرستان در خلق افتخارآفرین حماسه حضور مردم مهاباد در انتخابات نقش اول و اساسی داشته و همواره در مسیر توسعه نقش سازنده خود را در اطلاع رسانی مناسب به مردم ایفا کرده‌اند و کمک حال مدیران برای حرکت به مسیر بارندگی بوده اند.

در این راستا از نقش خوب خبرگزاری‌ها و خصوصا صدا و سیمای مرکز مهاباد و حضور پرشور و شبانه‌روزی خبرنگاران در شهرستان مهاباد با ایجاد شور و شوق و انگیزه جهت حضور حداکثری مردم و روشنگری و تنویر افکار عمومی با استفاده از تحلیل  ، گزارش  ، خبر و تصاویر ارزشمند خود در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  تقدیر و تشکر می نماییم.

از خداوند متعال فضل و رحمت و توفیق الهی را برای ملت بزرگ ایران مسئلت کرده و این حماسه حضور را به تک تک خبرنگاران که در خلق آن سهم به سزایی داشته اند تبریک گفته  و  از خانواده  رسانه ای شهرستان مهاباد که بار دیگر رسالت خطیر خود را به نحو احسن انجام دادن قدردانی می‌کنیم.

# نظر : 0