پیام تبریک سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز شهردار

پیام تبریک سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت روز شهردار
قادری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد با صدور پیامی گرامیداشت یاد و خاطره شهید سر افراز مهندس مهدی باکری 25 اسفند ماه روز شهردار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ سرپرست فرمانداری مهاباد با صدور پیامی گرامیداشت یاد و خاطره شهید سر افراز مهندس مهدی باکری 25 اسفند ماه روز شهردار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است :

نامگذاری 25 اسفند؛ سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری، به ارزیابی عملکرد و فعالیت های این نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.

بدون تردید تامین آسایش و رفاه ، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، نیازمند تلاش‌ و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

امروزه در مدیریت های شهری باید نگاه کارشناسانه و بهره گیری از توانایی صاحب نظران در عرصه خطیر سیما و منظر شهری، تأکید بر رعایت دقیق قوانین و مقررات، در نظر گرفتن اصول فنی در مقاوم سازی اماکن عمومی و منازل مسکونی، توجه ویژه به مسائل ترافیکی و توسعه حمل و نقل عمومی و فضاهای سبز شهری، عنایت به گسترش اماکن تفریحی و فرهنگی و در راس همه این فعالیت ها تکریم مردم و پاسخگویی سریع و به موقع با هدف جلب و ارتقای سطح رضایت مندی آنها بعنوان ولی نعمتان را در دستور کار خود قرار بدهند و با جدیت در جهت تحقق این اولویت ها بکوشند.

 فلذا ضمن تبریک سال نو وآرزوی سلامتی وسربلندی برای جنابعالی این روز را صمیمانه تبریک گفته برایتان آرزوی کامیابی وموفقیت دارم .

# نظر : 0