فرماندار مهاباد: 90 درصد ظرفیت بخش کرونا در بیمارستان مهاباد پر شد

فرماندار مهاباد: 90 درصد ظرفیت بخش کرونا در بیمارستان مهاباد پر شد
فرماندار ویژه مهاباد گفت: با افزایش تعداد بستری شدگان بیماران کووید-19 هم اکنون 90 درصد ظرفیت بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان پر شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ عارف خدرلو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در حال حاضر 78 بیمار در بخش کرونای بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد بستری و تحت مراقبت هستند که حال عمومی تعدادی از آنان مساعد نیست.

وی ادامه داد: با توجه به قرمز شدن شرایط مقابله با کرونا در مهاباد هم اکنون بخش های ویژه کرونا به سه بخش افزایش یافته است.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار داشت: ادامه رو به افزایش بستری شدگان امکان خدمات رسانی به بیماران و هچنین تعداد تخت های خالی را با مشکل مواجه کرده براین اساس از شهروندان درخواست داریم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی از جمله زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی  همکاری لازم را داشته باشند.

خدرلو با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا هر ماه بالغ بر 20 فوتی در مهاباد ثبت شده است، تاکید کرد: شهروندان واجد شرایط و مشمول دریافت واکسن کرونا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تزریق واکسن خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون به اندازه کافی واکسن کرونا در اختیار مجموعه بهداشت شهرستان است، ادامه داد: روزانه ظرفیت تزریق سه هزار نفر در سطح این شهرستان فراهم شده بنابراین انتظار داریم همه افراد واجد شرایط برای ایمنی کامل و حفظ سلامت خود و اطرافیان شان در اسرع وقت برای تزریق واکسن اقدام کنند.

# نظر : 0