آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛  آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد با حضور فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد امام جمعه شهرستان و اعضای شورای تامین و شورای اداری و دیگر مسولان استانی در سالن طلائیه این شهرستان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار مهاباد با بیان اینکه سردار رحیمی همیشه یاور مردم و مسئولان در حل مشکلات بویژه مدیریت شرایط کرونایی، و عرصه سلامت در شرایط سخت کرونایی بود گفت: این سردار مردمی و محبوب با ایثار و انجام اعمال مقدس به این جایگاه ماندگار رسیده و یک پیرو به تمام معنا از سردار دلهاست و راه سردار سلیمانی را با انجام اعمال مقدس به خوبی پیدا کرده است و در طول این چند سال با شجاعت، غیرت و دفاع از حق مردم، تامین امنیت و کمک به توسعه شهر همیشه یارو یاور حق، مردم و مسولان بوده اند و با تامین امنیت راه توسعه شهر مهاباد را هموار کرده اند.

دکتر خدرلو گریزی هم به انتخابات پیشرو زد و با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم گفت: با مشارکت حداکثری، مردم و نظام جمهورری اسلامی پیروز است و با حضور حداکثری مردم دوباره شرم ساری برای دشمنانی حاصل می شود که در تلاش هستند تا مردم را از حضور و تعیین حق سرنوشت خودشان مایوس کنند اما باید مردم بدانند که با حضورشان به ساختن ایرانی قوی کمک می کنند و پاسخی کوبنده به این دشمنان همیشه در کمین خواهند داد.

ماموستا امامی امام جمعه مهاباد هم در این مراسم نخست گفت: سردار رحیمی به غیر از فرماندهی نظامی از نظر خداشناسی، تقوا و برنامه ریزی برای حل مشکلات هم یک فرمانده به تمام معنا است.

امام جمعه مهاباد در ادامه با اشاره به مظلومبت مردم فلسطین و نقش سردار سلیمانی و نیروی قدس سپاه در دفاع از قدس و مظلومان خاورمیانه گفت: امروز دفاع از مردم فلسطین، یمن و دیگر مظلومان این خطه دفاع از آبروی کل مسلمانان جهان است.

ماموستا امامی تاکید کرد ادامه راه سردار سلیمانی و اتحاد مسلمانان است که موجب سرافرازی و موفقیت مظلومان مسلمان در سراسر جهان است.

وی افزود: امروزه حضور منطقه ای نیروی قدس سپاه برای دفاع از حق مسلمانان دربرابر کفار یک نیاز واجب است.

دکتر امامی گفت: امروز به پاس قدرت و ایثار مجاهدانی ایرانی است که ما عزت و اقتدارمان در جهان پا برجاست و افتخار می کنیم پیرو سردارانی همچون سردار سلیمانی هستیم که مانع تحقق معامله شرم اور قرن بود و معمار تحقق جنگ های استراتیژیک و دفاع از مظلوم دربرابر ظالم است.

ماموستا امامی اضافه کرد امروز چطور کشورهایی که مدعی حقوق بشر هستند چشم به روی جنایات رژیم صهیونیستی بسته اند.

سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی هم با اشاره به نقش و جایگاه 12هزار شهدای استان و شهدای مدافع حرم در تامین امنیت و سرافرازی ایران اسلامی گفت: هر کسی همانند سردار دلها با اخلاص و برای خداوند کار کند همیشه زنده خواهد ماند و محبوب چون با خداوند معامله کرده اند نه با خلق و منفعت شخصی.

وی افزود: سردار سلیمانی بازمانده و نماد هشت سال  دفاع مقدس برای درس گرفتن جوانان امروزی بود.

فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی تصریح کرد: دشمنان بدانند باب گذشت و خادمیت برای مردم امروز در تن همه نظامیان کشور هست و دشمن بداند امروز با مکتب سلیمانی مواجه هستند.

سردار شهسواری در ادامه با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با وجود مشکلات عشق به رهبر و ادامه راه شهدا را در دلهایشان حفظ کرده اند و با حضور در انتخابات یک بار دیگر ایستادگی خود را در برابر یاوه گویی های دشمن نشان خواهند داد و با حضور پای صندوق های رای و با انتخاب آگاهانه گامی مهم را در تعیین سرنوشت خودمان با انتخاب صحیح و اندیشه خودمان بر خواهیم داشت.
وی ادامه داد : سپاه محصول رویش وجودیت از بین و دل مردم است و برای مردم و خدای این مردم همیشه آماده جهاد ایثار و شهادت خواهد بود.

در این مراسم از تلاش های سردار سرتیپ دوم طالب رحیمی فرمانده سابق سپاه مهاباد تجلیل و سرهنگ نقشی به عنوان فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهاباد معرفی شد.