برگزاری همایش موتورسوران قانونمند با اهدای کلاه ایمنی

برگزاری همایش موتورسوران قانونمند با اهدای کلاه ایمنی
برگزاری همایش موتورسوران قانونمند با اهدای کلاه ایمنی

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از اجرای 50 برنامه مختلف در هفته نیروی انتظامی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ برزو تجاری در نشست با خبرنگاران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: برگزاری همایش‌های متنوع همگانی، برگزاری میز خدمت، برپایی نمایشگاه، صبح‌گاه‌ مشترک نیروهای نظامی و انتظامی، ارائه خدمات پزشکی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، معتمدین و ریش سقیدان شهرستان از مهمترین برنامه های برون سازمانی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در این هفته است.

وی افزود: غبار روبی از مزار شهدا اولین برنامه هفته نیروی انتظامی در شهرستان مهاباد خواهد بود، در روز دوم نیز ضمن حضور در نماز جمعه، میز خدمت با حضور تمامی روسای کلانتری‌های شهرستان معاونت‌های مختلف این ارگان شامل نظام وظیفه، گزینش و استخدامی و پلیس فتا جهت تسهیل امور شهروندان و ارتباط نزدیک برای رفع مشکلات برگزار می‌گردد.

تجاری تصریح کرد: نمایشگاهی با موضوع آسیب‌های اجتماعی ناشی از مواد مخدر، فضای مجازی و کلاهبرداری اینترنتی در حیات مسجد سور برگزار می‌گردد و در کنار آن ارائه خدمات پزشکی شامل کنترل فشار، قند خون و مشاوره پزشکی به نمازگزاران و شهروندان ارائه می‌شود.

وی اضافه کرد: همایش موتور سواران قانونمند با اهدای 100 کلاه ایمنی به شرکت کنندگان نیز از فلکه شهرداری تا انتهای سه راه وفایی برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: صبح‌گاه مشترک نیروهای انتظامی و نظامی، ارائه عملکرد 6 ماهه پلیس نیروی انتظامی در شهرستان مهاباد، استقرار نمادهای عروسکی در تقاطع‌ها و میادین با موضوعات  مختلف و دیدار با سران طوایف، معتمدین، متنفذین، ریش سفیدان و نخبگان جهت بررسی مشکلات شهر از برنامه‌های نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در روز شنبه هفته آینده است.

تجاری افزود: در روز یک شنبه نیز برگزاری میز خدمت در تمامی کلانتری‌ها، معاونت‌های مختلف نیروی انتظامی برای تسهیل امور شهروندان و پاسخگویی به مشکلات، انتقادات و پیشنهادها برگزار می‌گردد.

وی تصریح کرد: همایش تجلیل از فرهنگ یاران پلیس، نشست مشترک با شرکت‌های حفاظتی و ایمن گستر جهت بررسی وضعیت و ارائه یک برنامه به منظور ارتقای امنیت صرافی‌ها، بانک‌ها، زرگری‌ها و اماکن تجاری و گردشگری از برنامه‌های نیروی انتظامی در روز دوشنبه و سه شنبه است.

سرهنگ برزو تجاری در پایان اظهار کرد: آخرین روز هفته نیروی انتظامی به کوهپیمایی کارکنان و شهروندان با صرف صبحانه، بازدید از مکان‌های گردشگری، فرهنگی و موزه‌ها بصورت رایگان اختصاص خواهد داشت.