دومین جشنواره فرهنگی هنری مسابقه عکس موبایلی  " من و کارم "  به کار خود پایان داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز دوشنبه مورخه 7 مرداد ماه 98 ، دومین جشنواره فرهنگی هنری مسابقه عکس موبایلی  " من و کارم "  در طی مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، مدیر کل  تامین اجتماعی استان آذربایجان غربی ، کارفرمایان و تولید کنندگان و برگزیدگان آثار برتر در دفتر تامین اجتماعی مهاباد ، به کار خود پایان داد.

در این مراسم دکتر شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد از برگزاری این برنامه  و همه کارآفرینان ، تولیدکنندگان بخاطر رشد و توسعه شهرستان و تسهیل در اشتغالزایی و رونق تولید قدردانی نمودند و بیان کردند که خوشبختانه شهرستان مهاباد به لحاظ بیمه شدگان تامین اجتماعی  در جایگاه ویژه ای در استان برخوردار است و این موضوع نهادینه و فرهنگ سازی شده است .

در ادامه این مراسم مسئول املاک و مستغلات سازمان تأمین اجتماعی کشور به مزایده بخشی از املاک این سازمان برای ارائه خدمات بهتر به بیمه شدگان و افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی خبر داد.

دکتر مشهدی گفت: سازمان تأمین اجتماعی برای بهبود خدمات به افراد تحت پوشش و جبران بخشی ازمشکلات مالی املاکی را که در ازای پرداخت نشدن معوقات تملکشان در اختیار این سازمان قرارگرفته است از طریق برگزاری مزایده به فروش می گذارد.

مقدمی کیا، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی آذربایجانغربی هم گفت: پانزدهم مرداد ماه آخرین مهلت استفاده از بخشودگی جرایم کارفرمایان است و کارفرمایانی که تا 13  شهریور ماه بتوانند علت عقب افتادگی پرداختهای خود را مشکلات مالی با تأییدیه از ستاد رفع موانع تولید استان اعلام کنند از این بخشودگی سازمان تأمین اجتماعی بهرمند می شوند.

در این مراسم از برگزیده‌گان زیر تجلیل به عمل آمد:

عکس برگزیده اول: محمد امین حاجی زاده به دلیل مشارکت خانواده در انجام کار

عکس برگزیده دوم: فایق اشترابه با عکس جوشکاری و به دلیل رعایت نکات ایمنی

عکس برگزیده سوم: عبداله رهبان با عکس کار در نانوایی به دلیل رعایت امورات بهداشتی و نکات ایمنی

عکس برگزیده چهارم: شاهرخ حسامی با عکس استفاده از وسایل و ابزار کار مناسب با ردەی شغلی

عکس برگزیده پنجم: احمد آسا به دلیل مصداق بارز من کارم را دوست دارم.

در این مراسم همچنین از کارآفرینان برتر، داور جشنواره و سایر حامیان برنامه تقدیر به عمل آمد.

در دومین جشنواره فرهنگی، هنری تأمین اجتماعی مهاباد با موضوع من وکارم 142 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.