ادغام صندوق قرض الحسنه سپهرایرانیان درمهاباد با بانک قرض الحسنه رسالت

ادغام صندوق قرض الحسنه سپهرایرانیان درمهاباد با بانک قرض الحسنه رسالت
صندوق قرض الحسنه سپهرایرانیان درمهاباد با بانک قرض الحسنه رسالت ادغام شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ، رئیس بانک رسالت آذربایجان غربی گفت: این اقدام در راستای حل مشکلات برخی از سپرده گذاران این صندوق انجام گرفته است.

شاکری، با بیان اینکه تاکنون70 درصد از مطالبات سپرده گذاران پرداخت شده است، افزود : حدود70 درصد از سپرده گذارانی که درصندوق سپهر ایرانیان حساب داشتند و عملیات انتقال حساب آنها به بانک رسالت انجام گرفته وجه مالی خود را دریافت کرده اند که تاکنون 255 میلیارد ریال به این سپرده گذاران پرداخت شده است.

وی، درخصوص 30 درصد مشتریان باقی مانده هم گفت: تمامی مشتریان و سپرده گذاران صندوق سپهر می توانند به این صندوق و یا شعب بانک رسالت در شهرستان مراجعه کنند تا در اسرع وقت نسبت به پرداخت مطالباتشان اقدام شود.

معاون استاندار و فرماندارشهرستان مهاباد هم با اشاره به اینکه  با ادغام این صندوق با بانک رسالت ، مشکل سپرده گذاران حل می شود،افزود: حدود 35 هزار نفر در صندوق قرض الحسنه سپهرایرانیان حساب داشتند که مدیریت این تعداد مشتری کار سختی بود.

ایرج شجاعی اضافه کرد: این ادغام برای رفع مشکلات سپرده گذاران با همت بانک رسالت، بانک مرکزی و مسئولان انجام گرفت و سپرده گذاران بدون هیچ مشکلی می توانند نسبت به عملیات بانکی خود اقدام کنند.

مدتی قبل مشکلاتی برای برخی از سپرده گذاران صندوق قرض الحسنه سپهر ایرانیان بوجود آمده بود که حالا این مشکلات با ادغام صندوق قرض الحسنه سپهرایرانیان در بانک رسالت برطرف شده است.