فرماندار مهاباد: بخش خصوصی باید وارد مدار توسعه شهرستان شود

امیر قادری روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری مهاباد، افزود: اعتبارات ادارات و منابع مالی دولت محدود و قطره چکانی بوده و نیاز است برای توسعه پایدار و برداشتن قدم های بلند، بخش خصوصی را به مشارکت در سرمایه گذاری دعوت کرد.

وی با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید از سرمایه گذاران حمایت کنند، ادامه داد: هرکجا که لازم باشد نهادهای دولتی قوانین را در راستای کمک به مردم و ارایه بهتر خدمات به نفع آنان تغییر دهند.

فرماندار ویژه مهاباد خاطرنشان کرد: برنامه های مصوب در شورای برنامه ریزی استان هم به عنوان نقش راه توسعه شهرستان باید از طرف مدیران دستگاه های اجرایی به طور جدی پیگیری و مطالبه شود.

قادری با اشاره به اینکه هیچ کس منکر تلاش و خدمات شایان دولت در این منطقه نیست، ادامه داد: مدیران در حوضه های مختلف برای جبران عقب ماندگی و حذب اعتبارات در شأن جایگاه شهر مهاباد به عنوان مرکز جنوب استان تلاش کنند.

وی با تبریک فرا رسیدن سال جدید و افزایش مسافرت های نوروزی، گفت: اداره های خدمات رسان از جمله شبکه بهداشت و اوررژانس و به ویژه راهداری برای کنترل محورهای مواصلاتی آماده باش بوده تا بتوانیم زمینه آرامش هموطنان را فراهم کنیم.

فرماندار مهاباد با تاکید بر نظارت بر بازار و فعال بودن گشت های مشترک بازرسی، افزود: با افرادی که با گران فروشی و سوءاستفاده از ایام تعطیلات نوروزی کام مردم را تلخ کردن به طور جدی و بدون تعارف برخورد می شود.

وی تاکید کرد: جمع آوری متکدیان سطح شهر و وروذی های شهر نیز توسط اداره های مرتبط تدکر داده شده تا در ایام پذیرایی از مسافران در تعطیلات بهتر از سال های قبل انجام شود.