فرماندار مهاباد: مشارکت و صبوری شهروندان در مواقع بحرانی ضروری است

فرماندار مهاباد: مشارکت و صبوری شهروندان در مواقع بحرانی ضروری است
فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به بارش سنگین و کم‌سابقه برف طی چند روز گذشته گفت: مشارکت و صبوری شهروندان در کنار تلاش شبانه روزی دستگاه های خدمات رسان تا گذر از شرایط بحرانی امری ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد؛ امیر قادری دوشنبه شب در گفت و گو با حضور در استودیو خبر ساعت 20 مرکز مهاباد افزود: همزمان با آغاز بارش سنگین برف در منطقه تمام امکانات دستگاه های اجرایی برای مدیریت وضعیت و ارایه خدمات بیشتر به شهروندان و مسافران در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه بروز مشکلاتی برای تردد و عبور مرور شهروندان در بارش های بی سابقه و سنگین اجتناب ناپذیر است، ادامه داد: از ظرفیت بخش خصوصی نیز برای بازگشایی راه های روستایی و برف روبی معابر اصلی و فرعی سطح شهر و راه های برون شهری و روستایی استفاده شده است.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار داشت: هم اکنون تمام معابر اصلی شهر توسط نیروهای شهرداری برف روبی شده و معابر فرعی نیز براساس اولویت در حال انجام است که پیش بینی می شود طی 2 روز آینده به اتمام برسد.

قادری با اشاره به آغاز کار بازگشایی راه های روستایی نیز بیان کرد: طی تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تقسیم بندی انجام وظایف براساس اولویت به مدیران دستگاه های اجرایی یادآوری شده و در تلاش هستیم با ارایه خدمات سریع و کافی رضایت شهروندان را جلب کنیم.

وی با اشاره به اینکه به طور میانگین حدود 42 سانتی متر برف در سطح شهرستان ثبت شده است، گفت: هرچند که بارش برف مشکلاتی را ممکن است برای مردم بوجود آورده باشد ولی موجب خوشحالی فراوان همه آنها شده است.  

# نظر : 0