فرماندار مهاباد: بسیج در تمام عرصه‌ها نقش پر رنگ و تاثیرگذار دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، امیر قادری روز جمعه در حاشیه رزمایش «الی بیت المقدس»، افزود: حضور جوانان و بسیجیان و مشارکت آنان در امورات کشوری رمز موفقیت نظام بوده و این نعمت مایه افتخار است.

وی ادامه داد: فعایت و گستره نفوذ بسیج تنها به مسایل نظامی ختم نشده و مشارکت آنان در تمام بحران ها به بدنه نظام و مردم کمک شایانی کرده است.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار کرد: تلاش های بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس تا دوران کرونا انکار ناپذیر و کارنامه درخشانی در راستای خدمت به مردم و نظام از خود ثبت کرده است.

قادری با اشاره به برگزاری رزمایش «الی بیت المقدس» نیز گفت: برگزاری مانورهای سراسری برای مقابله با حوادث و ارتقای توانایی نیروهای نظامی و امدادی امری ضروری است که باید پیوسته در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه کشور ما جز مناطق حادثه خیر جهان است، تاکید کرد: رزمایش الی بیت المقدس یکی از مانورهای ابتکاری سپاه بوده که در امر توابخشی نیروهای بسیجی و عکس العمل به موقع و مناسب در مواقع بحرانی بسیار موثر است.

رزمایش الی بیت المقدس با شعار «بسیج پاره تن مردم» از دیروز (پنجشنبه) به مدت 2 روز با حضور قشرهای مختلف بسیج در قالب گردان‌های شهید بروجردی و شهید احمدی مهاباد برگزار شد.

مهاباد با 250 هزار نفر جمعیت از شهرهای مهم آذربایجان غربی است.