افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه برق رسانی در مهاباد

افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه برق رسانی در مهاباد
افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه برق رسانی در مهاباد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: شهرستان مهاباد در دهه فجر امسال شاهد افتتاح و بهره برداری از 2 پروژه برق رسانی در زمینه توسعه شبکه توزیع برق خواهد بود.

اکبر حسن‌بکلو اظهار کرد: در دهه فجر امسال شهرستان مهاباد، جزو ۱۳ شهرستانی است که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شاهد افتتاح پروژه‌های برق رسانی خواهد بود.

وی افزود:شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در راستای تحقق فلسفه وجودی این شرکت در جهت تعمیر و نگهداری تاسیسات و تجهیزات اقدام به اصلاح و بازسازی شبکه ۲ روستای " خوخوره" و "کاویان" شهرستان مهاباد کرده است.

حسن بکلو تشریح کرد: جهت تکمیل و اتمام اصلاح شبکه این دو روستا به طول 920 متر اعتبار مصوب 1 میلیارد و 233 میلیون ریال هزینه شده است.

*انجام پروژه‌های رفع ضعف ولتاژ از اولویت‌های شرکت توزیع نیروی برق می‌باشد

وی همچنین اضافه کرد: با عنایت به اهتمام ویژه شرکت توزیع نیروی برق استان در جهت رفع ضعف ولتاژ در شبکه های توزیع، انجام پروژه های رفع ضعف ولتاژ سراسر استان همواره از اولویت‌های این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ادامه داد: درهمین راستا جهت رفع ضعف ولتاژ در شهرستان مهاباد تعداد ۵ دستگاه پست هوایی احداث شده است که با اعتبار مصوب ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

لازم بذکر است شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی هشتمین شرکت توزیع بزرگ کشور می‌باشد که وظیفه خدمات رسانی به بیش از یک میلیون و ۲۳۸ هزار مشترک را بر عهده دارد