پبام تبریک سرپرست فرمانداری مهاباد به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

پبام تبریک سرپرست فرمانداری مهاباد به مناسبت 16 آذر روز دانشجو

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : عارف خدرلو سرپرست فرمانداری مهاباد  روز یکشنبه با صدور پیامی به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو گفت: 

 

16 آذر حرکتی تاریخی و پرافتخار در جنبش دانشجویی کشور محسوب می شود که یادآور پایمردی و ایستادگی و رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانیده اند.

وی اظهار داشت : بی تردید این فریاد استکبار و استعمارستیزی، الگو و نماد جاودان آزادی خواهی ملتی است که توانست با رهبری و هدایت هوشمندانه امام راحل، رژیم فاسد طاغوت را برای همیشه از صحنه روزگار محو کند.

خدرلو در این پیام تصریح کرد:  دانشجویان امید اکنون و آینده برای ساختن ایران اسلامی هستند که باید بسترهای مناسب و لازم برای این قشر فرهیخته در همه زمینه‌ها فراهم شود و دانشجویان با احساس مسئولیت در قبال همه مسائل مهم و حیاتی و ارائه تحلیل، ایده و راهکار، منتقد منصف و دلسوز برای همه مسئولان باشد.

در خاتمه پیام فرماندار مهاباد به مناسبت گرامیداشت روز ۱۶ آذر آمده است: اینجانب این روز بزرگ و تاریخی را به همه دانشجویان سراسر ایران اسلامی و به ویژه دانشجویان عزیز و فهیم دانشگاه‌های شهرستان مهاباد و مراکز آموزش عالی تبریک عرض نموده و با توجه به اینکه حفظ سلامت و مقابله با کرونا در اولویت برنامه‌های اصلی دولت قرار دارد سعی بر آن است در فرصتی دیگر از راهکارهای علمی و عملی دانشجویان  جهت برون رفت از بحران‌ها و حرکت به سوی پیشرفت جامعه استفاده کنیم. 

توفیق روز افزون تمامی دانشجویان و دانش پژوهان ایران اسلامی را در سایه منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همراه با دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت دارم. .

# نظر : 0