48 عنوان برنامه طی هفته ناجا در مهاباد اجرا می‌شود

48 عنوان برنامه طی هفته ناجا در مهاباد اجرا می‌شود
48 عنوان برنامه متنوع با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی طی هفته ناجا در این شهرستان اجرا می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : سرهنگ سردار علیزاده سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد گفت: این برنامه‌ها شامل غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برپایی نمایشگاه فضای مجازی، کشفیات مواد مخدر، برپایی چادر خدمات پزشکی ازجمله تست قند و فشار خون، مشاوره پزشکی و برپایی میز خدمت است.

وی با بیان اینکه شرایط مقابله با کرونا امکان برگزاری برخی از برنامه‌های سال‌های قبل را نمی‌دهد، اضافه کرد: تقدیر از سربازان نمونه، حضور در برنامه تلویزیونی و گفت و گو با مردم، دیدار چهره به چهره روسای کلانتری‌ها با مردم و بازدید کارکنان از موزه مردم شناسی از دیگر برنامه‌های این هفته است.

سرپرست فرماندهی انتظامی مهاباد اظهار داشت: برنامه‌های امسال با شعار" با هم برای امنیت و سلامت " و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از 27 مهر تا 2 آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سرهنگ علیزاده بیان کرد: با توجه به تغییرات اجتماعی گسترده در عرصه‌های مختلف زندگی بشر و تاثیری که این تغییرات برحوزه امنیت عمومی دارد، همچنین ضرورت تلاش جمعی در پیشگیری از شیوع و غلبه بر بیماری کرونا موجب شد تا شعار " با هم برای امنیت و سلامت " را برای هفته ناجای امسال انتخاب شود.

وی بر نقش مهم مردم در تحقق اهداف نیروی انتظامی تاکید کرد و افزود: مشارکت عمومی مردم و تشکیل پلیس جامعه محور موجب افزایش نظم و انسجام اجتماعی، افزایش امنیت و مقبولیت اجتماعی پلیس و نیز برقراری روابط عاطفی میان پلیس و مردم خواهد شد.

# نظر : 0