پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت فرارسیدن سال نو

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت فرارسیدن سال نو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی فرا رسیدن سال نو را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است؛

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ


 ای تغییر دهنده دلها و دیده‏‌ها؛ ای مدبّر شب و روز؛ ای گرداننده سال و حال‌ها؛ بگردان حال ما را به نیکوترین حال


فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پر طراوت بهاری طبیعت مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل .
سال 99 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها و به خصوص مواجه شدن با شیوع بیماری کووید 19 پشت سرگذاشتیم. در سالی که گذشت مشکلات و موانع ناخواسته بر جامعه جهانی وبه تبع آن بر ایران اسلامی وشهر عزیزمان نیز اثر گذاشت اما با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی وهمراهی هموطنان  تهدیدها را به فرصت‌هایی بی نظیر مبدل ساختیم اکنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی بی وقفه، خود را برنامه های جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.
با تبریک حلول سال نو سال 1400 و در سالی که از طرف مقام معظم رهبری به نام ( تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ) مزین گردیده است ، ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی برای ملت ایران بخصوص کلیه همشهریان گرامی شهرستان مهاباد ، امیدوارم به حول و قوه الهی ، توفیقات روزافزون قرین حالتان باشد.

# نظر : 0