اهدای دو دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان مهاباد

اهدای دو دستگاه تنفس مصنوعی به بیمارستان مهاباد
خیرین مهابادی دو دستگاه ونتیلاتور را به بیمارستان مهاباد اهدا کردند.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد گفت: خیران این شهرستان دو دستگاه ونتیلاتور (تنفس مصنوعی) را برای بیمارستان امام خمینی این شهرستان خریداری و اهدا کردند.

امیر بهزاد افزود: این دو دستگاه ونتیلاتور به همت اعضای هیأت امنای بیمارستان موقت مهاباد و از محل مبالغ باقی مانده راه‌ اندازی بیمارستان موقت این شهرستان خریداری و دیروز تحویل شبکه بهداشت و درمان مهاباد شد.

بهزاد گفت: دستگاه ونتیلاتور از مهمترین دستگاههای مورد استفاده در بیمارستان و مراکز درمانی مقابله با کرونا بوده و با توجه به ظرفیتهای محدود بیمارستان امام خمینی مهاباد اهدای دو دستگاه ونتیلاتور از سوی خیّران این شهرستان در روند احیای بیماران تأثیر مثبتی دارد.

وی تصریح کرد: دیروز همچنین سه دستگاه ونتیلاتور دیگر از طرف خیّری که نخواست نامش فاش شود، به شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد اهدا شد.

مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد، با اشاره به اینکه بیمارستان این شهرستان شرایط مطلوبی برای ارائه خدمات به بیماران کرونایی دارد، گفت: هم اکنون ۲۴ دستگاه ونتیلاتور در بخش ایزوله ویژه بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا در مهاباد وجود دارد.

# نظر : 0