اعلام برنامه های برخی از کمیته های ستاد دهه فجر در مهاباد

اعلام برنامه های برخی از کمیته های ستاد دهه فجر در مهاباد
برنامه های چهار کمیته ستاد دهه فجر درگرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مهاباد اعلام شد.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ کمیته تعاون ستاد دهه فجر مهاباد بهربرداری از900 واحد مسکن مهر و چندین واحد مسکونی مددجویی و یک واحد تولیدی مددجویی را دربرنامه های خود دارد و همچنین برپایی جشنها و مسابقات مختلف کارگری از دیگر برنامه های این کمیته دردهه فجر است.                                             

کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر هم از افتتاح دو مدرسه با اعتبار بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان خبر داد.

کامبیز شاوله، مدیرآموزش و پرورش شهرستان مهاباد گفت: یک مدرسه یک کلاسه در روستای یادآباد سفلی با اعتبار 160 میلیون تومان توسط بنیاد خیریه برکت ساخته شده و یک مدرسه بزرگ شش کلاسه هم در روستای گابازله که طرحی مشارکتی با کمک خیرین و با  اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان احداث شده به بهره برداری خواهد رسید.

رحمانی،معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش شهرستان مهاباد هم در این نشست ازبرگزاری یادواره شهدا، مسابقات ورزشی و جشنواره های بومی و محلی، دلنوشته با موضوع شهید سلیمانی برای دانش آموزان، مسابقات فرهنگی هنری، قرآن و عترت، نواختن گلبانگ انقلاب درمدارس،برگزاری محافل انس با قرآن درقالب پیوند مسجد و مدرسه، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهیدان فرهنگی و برگزاری جنگ شادی در مدارس خبر داد.

دیداربا خانواده های معظم شهدا،گلباران مزارشهدا و برگزاری مسابقات شنا و والیبال نشسته را از مهمترین برنامه های کمیته ایثارگران ستاد دهه فجر مهاباد در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.

بازیار، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد هم گفت: اعضای کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر مهاباد در ایام دهه مبارک فجر نمایشگاه آثار اعضاء کانون ، نمایشگاه کتابهای انقلابی ، برگزاری ایستگاهها و کارگاههای کارت پستال سازی ، نقاشی و ادبی ، مسابقه خاطرات گرم در روزهای سرد و اجرای سرود و نمایش عروسکی ، برنامه های شاخص شهرستانی ، جشنواره بازیهای بومی محلی و مسابقه بزرگ نقاشی با موضوع انقلاب  را برگزار خواهد کرد.

هیجده کمیته درمهاباد هماهنگی و اجرا ی برنامه های ستاد دهه فجر را بعهده دارند.

# نظر : 0