در تدارک جشن انتخاب؛ آمادگی 2400 نفرعوامل اجرایی در انتخابات دوم اسفند مهاباد

در تدارک جشن انتخاب؛  آمادگی 2400 نفرعوامل اجرایی در انتخابات دوم اسفند مهاباد
دو هزار و 400 نفر عوامل اجرایی و نظارتی در مهاباد برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند در 120 شعبه اخذ رای ، آماده هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد  مهاباد، کمتر از سه روز مانده به انتخابات دوم اسفند، جلسه شورای اداری مهاباد تحت شعاع این رویداد مهم ملی بود.

معاون استاندار و فرماندار مهاباد در این جلسه، با قدردانی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ، از آمادگی 2 هزار و 400  نفر عوامل اجرایی در جشن انتخاب در مهاباد خبرداد .

ایرج شجاعی افزود: صندوق رأی  حق الناس است، در کولاک و برف و باران و در بدترین شرایط جوی هم در اختیار همه از جمله روستائیان قرار خواهیم داد.

وی با بیان اینکه نیروهای امنیتی ساز و کار لازم را برای برگزاری انتخابات سالم و به دور از هرگونه حاشیه را فراهم کرده اند،اضافه کرد: آنچه که از صندوق رای خارج می شود رأی مردم است و به آن احترام میگذاریم .

فرماندار مهاباد تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن نسبت به پارسال 15 درصد افزایش داشته است که نشان از همبستگی مردم با انقلاب است .

دراین جلسه یکی از اساتید دانشگاه تهران نیز از اهمیت حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات یازدهم گفت: امروز یکی از مهمترین ساختارهای قدرت جمهوری اسلامی و نماد مقاومت ملت رأی هایی است که به صندوق انداخته می شود.

حجت الاسلام بخشی اضافه کرد: هر یک رأی نماد قدرت تیری به هدف گزاری های استکبار است.

 وی گفت: امروز رأی دادن تنها انتخاب نماینده نیست بلکه رأی به مقاومت، ایستادگی و تحمل سختی ها و ایستادگی در برابر ظلم و و جنایت استکبار است ، بیش از هر زمان دیگری حضور در انتخابات ارزش و اهمیت دارد .

120 شعبه اخذ رای در مهاباد شامل 61 شعبه ثابت و 59 شعبه سیار برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درنظر گرفته شده است.