پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت 25 اسفند روز شهردار

پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت 25 اسفند روز شهردار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در پیامی به مناسبت 25 اسفند، روز بزرگداشت سردار شهید باکری و مقام شهردار را تبریک گفت.

.متن پیام بدین شرح است؛

نامگذاری سالروز شهادت سردار سرافراز و نام آور شهید مهدی باکری به عنوان "روز شهردار" حکایت از نقش و جایگاه شهرداران در آهنگ توسعه شهری دارد. از سوی دیگر در شرایطی که شهرها با سرعت زیاد و از هر جهت رو به توسعه و گسترش هستند، با افزایش و توسعه شهرها مشکلات آنها نیز گسترش پیدا می کند که ترافیک، پسماندها، هدر رفت انرژی و بهداشت از جمله مهم ترین این مشکلات هستند، در همین راستا شهرهای نوین با راهکارهای خود سعی در کاهش این مشکلات و ایجاد رفاه اجتماعی برای تمامی اقشار جامعه دارند.
 

در همین راستا تامین آسایش و رفاه، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، نیازمند تلاش‌ و اراده جدی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری دارد تا با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آن ها، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب، پویا و پایا را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

اینجانب از این فرصت پیش آمده استفاده می‌کنم تا از تلاش همکاران خدوم در شهرداری مهاباد به جهت اقدامات ارزنده تقدیر و تشکر کنم،از بارگاه حق تعالی توفیقات روزافزون را برایتان خواستارم.

# نظر : 0