دیدار فرماندار مهاباد با خانواده معظم شهید خالد حبیب پناه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ بعد از ظهر امروز عارف خدرلو  فرماندار شهرستان مهاباد، بهمراه تعدادی از مسئولین ادارات با خانواده مغظم شهید خالد حبیب پناه  دیدار و گفتگو کردند .

عارف خدرلو در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهداء والامقام  ، برای خانواده شهداء و جانبازان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون کرد و اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت ها، رشادت ها، صبر و استقامت خانواده های سرافراز شهداء و ایثارگران کشور است.

وی افزود : جامعه ایثارگران به ویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.

 فرماندار مهاباد تکریم و دیدار با خانواده شهدا را یک تکلیف برای مسئولان برشمرد و خواستار برنامه ریزی های منظم با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در این زمینه از سوی سایر مسئولان  شد .

لازم به توضیح است ، شهید حبیب پناه متولد 1345 است ، که در تاریخ 1378/02/26 حین انجام پاکسازی و برخورد با مین در نفت شهر به فیض شهادت نائل آمده است .

در ادامه فرماندار مهاباد با خانواده مرحوم ابراهیم عزیزی از کارکنان بازنشسته فرمانداری دیدار و با نثار فاتحه یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.