توزیع یکهزار و 200 بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد مهاباد

توزیع یکهزار و 200 بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد مهاباد
یکهزار و 200 بسته معیشتی بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهاباد توزیع شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهاباد گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در این شهرستان تاکنون یکهزار و ۲۰۰ بسته معیشتی بین مددجویان زیر پوشش این نهاد توزیع شده است.

حسین خضری افزود: برای تهیه این بسته‌ های معیشتی بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال هزینه شده است که این مبلغ توسط خیران و مراکز نیکوکاری این شهرستان جمع‌آوری شده بود.

خضری تصریح کرد: بخش زیادی از این بسته ‌های معیشتی توسط مراکز نیکوکاری بین خانواده‌های نیازمند توزیع و بخش دیگر آن با مراجعه مددجویان نیازمند به کمیته امداد امام خمینیبه آنان اهدا شده است.

وی، درخصوص کمکهای نقدی به مددجویان هم گفت: کمیته امداد امام خمینی در آذربایجانغربی ۷۰۰ میلیون ریال کمک نقدی را  برای توزیع بین مددجویان ارسال کرده که این مبلغ نیز بزودی بین مددجویان این شهرستان توزیع می ‌شود.

خضری، از خیران خواست در این روزهای سخت کرونایی، خانواده‌های نیازمند را فراموش نکنند و کمکهای خود را از طریق سامانه # 8877* و یا حضور در مراکز نیکوکاری به این نهاد پرداخت کنند تا در اختیار خانواده‌های بی‌ بضاعت قرار گیرد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهاباد گفت: همچنین نرم ‌افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد و تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ از دیگر روشهای نوین مشارکت در جشن نیکوکاری و کمک به خانواده‌های نیازمند است.

# نظر : 0