فرماندار مهاباد: دشمنان به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام هستند

فرماندار مهاباد: دشمنان به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام هستند
فرماندار ویژه مهاباد گفت: دشمنان ایران اسلامی به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند تا انتخابات را تحریم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ عارف خدرلو روز جمعه در حاشیه شرکت در انتخابات و هنگام انداختن رای خود در یکی از شعب اخذ رای افزود: دشمنان به دنبال فاصله انداختن بین مردم و ارکان نظام هستند و می‌خواهند با این فاصله به نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران ضربه بزنند ولی این خوابی است که تعبیر نخواهد شد.

وی ادامه داد: امروز مردم مهاباد با حضور پرشور خود از ابتدای نخستین ساعات اخذ رای برگ زرین دیگری را به تاریخ پر افتخار این منطقه افزودند.

فرماندار ویژه مهاباد انتخابات را تعیین سرنوشت چهار ساله کشور دانست و گفت: مردم مشکلات و سختی هایی در این سال ها در بخش اقتصادی متحمل شده اند اما با انقلاب، ارزش های انقلاب و خون شهدا بیگانه نشده و فاصله نگرفته اند.

خدرلو با اشاره به اینکه مردم هر کجا نیاز به حضورشان بود، با تمام توان در صحنه ظاهر شدند، اضافه کرد: شرایط برگزاری انتخابات سالم، ایمن و باشکوه در مهاباد مهیا شده و هم اکنون روند انتخابات به صورت مطلوبی ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه بیش از چهار هزار نفر در قالب 176 صندوق  اخذ رای ماموریت اخذ رای را برعهده دارند، اظهار داشت: هیچ مشکلی در برگزاری روند انتخابات در این شهرستان تاکنون گزارش نشده و شرایط عادی و روند رای گیری به صورت مطلوبی در جریان است.

# نظر : 0