هشدار به مخلان طرح فاصله گذاری اجتماعی درمهاباد

فرمانده انتظامی مهاباد ؛

فرمانده انتظامی مهاباد ؛
فرمانده انتظامی مهاباد در نشست خبری با اصحاب رسانه به مخلان طرح فاصله گذاری اجتماعی هشدار و از افزایش 83 درصدی کشفیات مواد مخدر و کاهش تصادفات فوتی در مهاباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد، در نشست خبری فرمانده انتظامی مهاباد با اصحاب رسانه از برخورد با اصناف متخلف تا کشف و ضبط اقلام بهداشتی در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خبرداده شد.

سرهنگ تجاری همچنین دراین نشست از پملپ 111 باب مغازه بعلت رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی ، اعمال قانون 114 دستگاه خودرو ،کشف بیش از هزار و200 عدد ماسک ان 95 خارجی قاچاق و همچنین کشف وضبط یک خط تولید غیرمجاز مواد ضدعفونی شهرستان خبر داد.

وی بر برخورد قانونی با انتشار دهنده های اخبار کذب وشایعات در خصوص ویروس کرونا و کسانی که بدون اطلاع ستاد کرونا به جمع آوری کمک های مردمی اقدام نمایند تاکید کرد.

وی درادامه به افزایش کشفیات مواد مخدر و کاهش تصادفات هم اشاره کرد و گفت: در این مدت با افزایش 83 درصدی کشفیات مواد مخدر ، کاهش پنج درصدی تصادفات جرحی درون شهری

کاهش 35 تصادفات فوتی جاده ای و وکاهش شش درصدی تصادفات جرحی جاده ای در این شهرستان مواجه بوده ایم.

همچنین فرمانده انتظامی مهاباد از نقش موثر صدا وسیمای مرکز مهاباد در اطلاع رسانی و مقابله با کرونا قدردانی کرد و از مردم خواست با حفظ آرامش اجتماعی، خبرهای موثق را از رسانه ملی پیگیری کنند.

# نظر : 0