امام جمعه مهاباد گفت: به مخاطره انداختن امنیت و سلامت غذایی مردم توطئه ای برای ضربه زدن به چرخه اقتصادی کشور و برهم زدن آرامش جامعه است.

بر هم زنندگان امنیت غذایی و سلامت جامعه باید شناسایی و مجازات شوند

بر هم زنندگان امنیت غذایی و سلامت جامعه باید شناسایی و مجازات شوند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد، امام جمعه مهاباد در خطبه های نماز جمعه به پایان بررسی احراز صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی درهیاتهای اجرایی اشاره و بر اهمیت انتخاب هوشمندانه، اصلح و آگاهانه مردم دراین انتخابات تاکید کرد.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: انتخابات وظیفه ای بسیار مهم است  و مردم باید کسی را انتخاب کنند که واقعا با جان و دل این مسئولیت سنگین را پذیرا باشد، همچنین کاندیدا ها باید در تبلیغات خود زیاده روی نکنند و تبلیغات خود را از طریق دنیای مجازی انجام دهند  و باعث شلوغی شهر نشوند و به محیط زیست صدمه نزنند.

وی در بخش دیگری ازخطبه های نماز تسریع در شناسایی و مجازات عاملان به مخاطره انداختن امنیت و سلامت غذایی مردم را خواستار شد و گفت : جاسازی قرص در مواد خوراکی توطئه ی بدخواهان برای ضربه زدن به تولید ملی و برهم زدن آرامش جامعه است.

خطیب جمعه مهاباد با بیان اینکه اینها افرادی هستند که میخواهند چرخه اقتصادی کشور را زیر سوال ببرند،تاکیدکرد: ما منتظر هستیم که مسئولان با ادامه  کاوش و جست و جوهایشان بتوانند این افراد را پیدا و مجازات کنند .

خطیب نماز جمعه مهاباد همچنین دورهمی و جشن بدرقه پاییز در شب یلدا را فرصتی مغتنم برای کمک به نیازمندان و دستگیری فقرا دانست.

# نظر : 0