برگزاری مراسم مولودی خوانی در مرکز بزرگ اسلامی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ صبح امروز چهارشنبه 28 مهر 1400 عارف خدرلو در مراسم مولودی خوانی که در مرکز بزرگ اسلامی مهاباد برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت افزود: ویژگی های رفتار پیامبر در اوج جهالت و نحوه برخورد آن با تمام اقشار جامعه خود می تواند کلاس درسی برای مسلمان و جهانیان باشد.

وی با اشاره به نحوه مدیریت در زمان پیامبر اکرم (ره) توسط حاکمان کاملا با تبعیض نژادی، جنسیت و قومیتی همراه بود، اضافه کرد: در آن دوران و در اطراف پیامبر اکرم (ره) بدون هیج تبعیضی همه نژادها از جمله عرب و غیرعرب حضور داشتند و افراد براساس فضیلت و شایسته سالاری امکان ترقی و برتری را پیدا می کردند.

خدرلو با تاکید براینکه دشمنان اسلام به دنبال تفرقه و اختلاف بین مسلمانان هستند، افزود: با تمسک به قرآن، الگوی برداری از نحوه مدیریت و رفتار پیامبر و با ایجاد وحدت عملی دشمنان اسلام توانایی ایجاد تفرقه و نفوذ در انقلاب اسلامی ایران نخواهند داشت.

فرماندار با بیان اینکه نظام ما در تهدید تهاجم فرهنگی دشمنان نیز قرار دارد، گفت: امروزه جوانان ما در فضای مجازی و دنیای ارتباطات الگوی رفتاری نا معقولی را برای خود انتخاب می کنند و در اغلب موارد به انحراف کشیده خواهند شد.