کلنگزنی ساخت مدرسه 12 کلاسه خیرساز در سومین روز از هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد : امروز مورخ 1399/06/03 سومین روز از هفته دولت کلنگزنی ساخت مدرسه 12 کلاسه خیرساز با حضور معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی ، امام جمعه معزز ، معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، نماینده مردم شریف مهاباد در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار مرکزی و خلیفان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید.

کامبیز شاوله مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از حضور ارزنده خیرین مدرسه‌ساز در عرصه توسعه زیرساخت‌های آموزش و پرورش شهرستان اظهار کرد: عملیات عمرانی مدرسه خیرساز 12 کلاسه ‌اسحاقی با اعتبار بالغ بر 8 میلیارد تومان بعد از کلنگ‌زنی آغاز خواهد شد و بازه زمانی 18 ماه برای بهره‌برداری از آن درنظر گرفته شده است.

وی افزود: درحال حاضر 42 پروژه مدرسه در شهرستان مهاباد درحال احداث است که 14 مدرسه توسط خیرین و مابقی توسط دولت در قالب اعتبارات ملی و استانی درحال اتمام هستند.

شاوله تصریح کرد: همزمان با کلنگ زنی این پروژه، پروژه‌های خیرساز مدرسه 6 کلاسه خانم دکتر کابری در محله فجر، مدرسه 6 کلاسه ابراهیم مکریانی در محله مکریان، مدرسه 2 کلاسه آقای قاسمی در روستای سلوک، مدرسه 1 کلاسه آقای حمزه در روستای کانی کوتر و مدرسه بالغی در روستای گلیار و 2 پروژه دولتی نیز در محل مدرسه معروف شافعی و شهرک کارمندان درحال پیمان سپاری هستند و تا چند روز آینده تعیین تکلیف خواهند شد.

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد نیز ضمن تقدیر از خیرین شهرستان مهاباد در عرصه ایجاد فضاهای استاندارد آموزشی اظهار کرد: خیرین شهرستان مهاباد مهربانی را به کمال رسانده و نه تنها در حوزه مدرسه‌سازی بلکه در شیوع ویروس کرونا نیز اقدامات ارزنده‌ای را در راستای حمایت از کادر درمان و اقشار آسیب پذیر انجام دادند.

وی افزود: خیرین شهرستان ثمره تلاش‌های چند دهه فعالیت اقتصادی خود را در مدارس هزینه می‌کنند تا در تربیت و تعالی نسل‌های بعدی اثرگذار باشند.