جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد روز یکشنبه مورخه 5 اسفند ماه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان مهاباد با حضور معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان مهاباد در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان و شبکه دامپزشکی گزارشی از عملکردهای خود را در خصوص مصوبات قبلی ارائه دادند و در ادامه حاضرین جلسه نیز راهکارها و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در سخنان خود اهمیت بهداشت و امنیت غذایی ، تغییر سبک زندگی مردم و نحوه تغذیه در جامعه ، را از نکات اساسی برشمردند و تصریح نمودند که جامعه ما در حال گذر هست و میزان رشد و توسعه آن نیز بستگی مستقیم به سطح نگرش مردم دارد .

ایشان همچنین بیان نمودند که وزارت بهداشت ما در منطقه حرف اول را می زند و شاخص های سلامت و رشد بالایی را برخورداریم ، همچنین در همین راستا امید به زندگی بالاتر رفته است .

وضعیت زباله های شهری در سیدآباد ، سگ های بلاصاحب ، جمع آوری پسماندهای بیمارستانی ، کیفیت آب ، بهداشت آب ، کنترل وضعیت بهداشتی دستفروشان در ایام نوروز از مواردی بود که در این جلسه مطرح و بررسی گردید .