مهلت تخفیف عوارض شهرداری مهاباد تا ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید شد.

مهلت تخفیف عوارض شهرداری مهاباد تا ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید شد.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری  مهاباد؛ شهردارمهاباد گفت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مهلت تخفیف پرداخت عوارض شهرداری به مدت دو هفته تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد.

کامران فاتح افزود: شهروندان تا پایان مدت باقیمانده فرصت دارند برای بهره‌مندی از این تخفیف به صورت تدریجی به شهرداری مراجعه و از ازدحام غیرضروی به این منظور پرهیز کنند.

فاتح، با بیان اینکه این تصمیم براساس مصوبه شورای شهر اتخاذ شده است، اضافه کرد: در این مدت، شهرداری مهاباد در بهای عوارض شهری هیچگونه افزایش قیمتی نخواهد داشت.

وی بیان کرد: شهروندان فرصت کافی برای استفاده از مزایای تخفیف عوارض شهرداری را در اختیار دارند و از آنها می‌خواهیم تا حد امکان از ازدحام در شهرداری برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا خودداری کنند.

شهردار مهاباد گفت: افرادی که تمام هزینه‌های مربوط به صدور پروانه ساختمانی، گواهی عدم خلاف، پایان‌کار و تفکیک در حد مجاز (بدون احتساب جرایم کمیسیون ماده ۱۰۰) را تسویه کنند، از تخفیف ۲۰ درصدی بهره‌مند شده و همچنین آن دسته از شهروندانی که نسبت به پرداخت عوارض سالیانه، معوقه نوسازی و کسب و پیشه اقدام کنند، در قالب طرح خوش حسابی شامل ۲۵ درصد تخفیف می‌شوند.

فاتح اضافه کرد: در پی بازگشایی واحدهای صنفی کم ‌خطر، محدودیتهای ترافیکی نیز کاهش یافته و بازگشایی مسیرها از روز گذشته آغاز و در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

# نظر : 0