تجلیل از پرستاران بیمارستان مهاباد به مناسبت روز پرستار

تجلیل از پرستاران بیمارستان مهاباد به مناسبت روز پرستار
فرماندار شهرستان مهاباد بمناسبت روز پرستار در بیمارستان امام خمینی این شهرستان حضور یافت و با اهدای شاخه گل از پرستاران تجلیل کرد.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری مهاباد ؛ پنجم جمادی الاول سالروز ولادت حضرت زینب علیها السلام بنام روز پرستارنامگذاری شده است. به همین مناسبت شجاعی فرماندار این شهرستان به پاس تلاشهای این قشر زحمت کش به پرستاران حاضر در بخشهای مختلف بیمارستان شاخه گل اهدا کرد.

ایرج شجاعی، در دیدار با پرستاران آنان را تلاشگران عرصه سلامت نامید و گفت:پرستاران افرادی هستند که ساعتها برای التیام درد و ناراحتی بیماران تلاش می کنند به همین منظور باید سپاسگزار این قشر زحمتکش جامعه باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد هم در این دیدار گفت: درحال حاضر تعداد نیروهای بخش پرستاری کمتر از حد نرمال است و همین موضوع باعث شده است که فشارکاری بیشتری بر روی کارکنان این بیمارستان در بخش پرستاری باشد.

امیر بهزاد، با بیان اینکه تلاش می کنیم با جذب نیرو این فشار را به حداقل برسانیم افزود: درحال حاضر حدود 400 نیروی پرستاری در بیمارستان مهاباد در سه شیفت درحال خدمت هستند که جوابگوی ارائه خدمات به بیماران نیست.

# نظر : 0