انتقال سایت دفن زباله مهاباد از روستای سید آباد......

انتقال سایت دفن زباله مهاباد از روستای سید آباد......
اعضای کارگروه پسمانده مهاباد و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی امروز از محل جدید سایت دفن زباله مهاباد بازدید کردند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری  مهاباد ،در این بازدید نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مسئولان از اقدامات انجام شده و روند  انتقال سایت زباله به  محلی در بیست کیلومتری مسیر مهاباد –میاندوآب بازدید کردند .در این بازدید محمودزاده گفت: دفن زباله در روستای سید آباد معضلات زیست محیطی و بهداشتی زیادی را  برای مردم این روستا به وجود آورده بود و مقرر شد ، مسئولان دستگاه های اجرایی محل جدیدی را دور از محل زندگی مردم  برای این منظور در نظر بگیرند تا زباله مهاباد ، گوک تپه و چند روستای اطراف به یک محل با استانداردهای لازم منتقل شود.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: حدود دو میلیارد و پانصد میلیون تومان اعتبار برای سایت جدید در شورای برنامه ریزی شهرستان مصوب شده است .

سخنور رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد هم فاصله از مناطق مسکونی ، وضعیت آب های سطحی و زیرسطحی ، نحوه دفع شیرابه ها ، بادهای غالب در منطقه و همچنین فنس کشی اطراف سایت دفن زباله را از مهمترین فاکتورهای ایجاد محل جدید سایت پسماند اعلام کرد .

# نظر : 0