استاندار آذربایجان‌غربی:

وعده بدون نتیجه به مردم نمی دهیم

وعده بدون نتیجه به مردم نمی دهیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: در سفرهای شهرستانی، وعده بدون نتیجه به مردم نمی دهیم و یک تیم کاری ، پیگیر به نتیجه رسیدن اقدامات در راستای وعده های داده شده در این سفرهاست.

محمدصادق معتمدیان روز چهارشنبه در جریان سفر استانی به شهرستان ماکو افزود: حضور خدمتگزاران مردم در روستاها، شهرها و بخش ها را نشان دهنده عزم جدی دولت برای حل مسائل و مشکلات مناطق مرزی و عقب افتاده است.

وی بیان کرد : امروز با همه ظرفیت مدیریتی آذربایجان غربی در شهرستان ماکو هستیم تا در خدمت مردم باشیم و برای بهبود شرایط زندگی آنان کمک کنیم که البته در این سفر نیز نظیر سفرهای پیشین، دنبال وعده ای نیستیم که عملی نشود.

استاندار با یادآوری شرایط اقتصادی کشور از جمله تحریم ها و فشارهای مالی، خاطرنشان کرد: مشکلات جدی هستند ولی ما نیز مصمم هستیم تا برای بهبود شرایط همه توان خود را به کار گیریم و در راستای رفع محرومیت از مناطق محروم و کمتر برخوردار بسیار جدی بوده و در صدد هستیم شرایط مناطقی را که به هر دلیلی زیرساخت ها در آنها فراهم نشده، بهبود بخشیم.

استاندار آذربایجان غربی همچنین با تاکید بر اینکه با یک سفر، همه مشکلات حل نمی شود، افزود: مسئولان آذربایجان غربی، نمایندگان و مدیران بخش های مختلف در تلاش هستند تا زمینه رضایت مردم را فراهم کنند و مردم بدانند که بهترین لحظات ما زمان خدمت به مردم بوده و بدترین لحظات ما هم مشاهده ناامیدی مردم از بهبود مشکلات است.

 

# نظر : 0