پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت 14 تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد به مناسبت 14 تیر ماه روز شهرداریها و دهیاریها

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد، در پیامی ۱۴ تیر ماه آغاز هفته شهرداری ها و دهیاری ها را به خدمتگزاران بی منت مردم تبریک و تهنیت گفت.

نامگذاری ۱۴تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری فرصتی فراهم ساخت تا قدردان زحمات مجموعه شهرداری و دهیاری عزیز به ویژه شهرداران و دهیاران که بصورت شبانه روزی در عرصه های مختلف عمرانی ، فرهنگی  و اجتماعی در راستای خدمت به شهروندان و روستاییان در تلاش و تکاپو هستند، باشیم .
شهرداری ها و دهیاری ها نیز بعنوان نهادی خدماتی واجرایی همواره بعنوان خدمتگزار به مردم  بعنوان ولی نعمتان مطرح وموردتوجه بوده اند که باتنوع ارائه خدمات همواره دارای کارکردهای مردمی و درمسیر خدمتگزاری قابلیت ها وظرفیتهای بسیار قابل ملاحظه داشته اند.
اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری ها و دهیاری ها، از خدمات شبانه روزی کارکنان پرتلاش شهرداری ها و دهیاری های شهرستان مهاباد تقدیر و تشکر نموده ، توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان درعرصه های مختلف عمرانی،فرهنگی و اجتماعی که در حال خدمت به شهروندان و روستائیان هستند از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .


( روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مهاباد )

# نظر : 0