مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صدا وسیمای مرکز مهاباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، حسن عابدینی روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل صدا وسیمای مرکز مهاباد اظهار کرد: تحریف واقعیت آخرین جنگ استکبار پس از اعمال تهدید نظامی، ترور شخصیت‌ها و تحریم بود که دشمن بواسطه آن دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: تهدیدهای نظامی امروز بواسطه قدرت بازدارندگی نظام جمهوری اسلامی از روی میز برداشته و از بین گزینه‌های دشمن حذف شده است.

معاون امور استان های سازمان صدا و سیما افزود: همچنین ترورهای کور شخصیت‌های بزرگ نظامی، علمی و اقتصادی و تعیین کننده که به بیش از 17 هزار نفر می‌رسد اکنون با رویش چهره‌های جدید خنثی شده و امروز شاهد ناامیدی دشمن از این حربه غیرانسانی هستیم.

عابدینی با بیان اینکه تحریم در راستای توسعه و خدمت به مردم نظام را خلل وارد کرد، گفت: به برکت سیاست‌های دولت سیزدهم در راستای گسترش مشارکت منطقه‌ای از جمله شانگهای و اوراسیا در آینده نزدیک شاهد بهبود وضعیت و گذر از شرایط سخت اقتصادی خواهیم بود.

وی عدالت گستری و هویت محوری را از راهبرهای اصلی امور استان‌های سازمان صدا و سیما دانست و یادآور شد: این 2 محور در سند راهبردی سازمان تبیین و به تایید رهبر معظم انقلاب رسیده و در مرحله اجرایی قرار دارد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی هم در این مراسم گفت: امروز جنگ رسانه‌ای در اولویت دشمنان قسم خورده این نظام است و رسانه ملی در راس این هرم با هجمه‌ها و تهدیدهای فضای رسانه‌ای مقابله می‌کند.

رضا ابراهیمی به قدمت مرکز مهاباد اشاره کرد و یادآور شد: استان ما از معدود استان‌هایی است که 2 مرکز صدا وسیما دارد و این ظرفیت بسیار خوبی برای ایجاد اتحاد و همدلی بین مذاهب و مقابله با تبلیغ و دشمنی رسانه‌های معاند در جهت ایجاد ناامنی در منطقه است.

وی با بیان اینکه فعالیت رسانه ملی همچنان نیاز به تقویت دارد، اظهار کرد: امروزه صدها رسانه به صورت مستقیم علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می‌کنند و برای مقابله با این هجمه نیازمند این هستیم که صدا وسیما با تمام توان پای کار باشد.

امام جمعه مهاباد هم در سخنانی گفت: صدا و سیمای مرکز مهاباد با تمام محدودیت‌های مالی و امکاناتی خود و با همت کارکنان شایسته توانسته در برابر هجمه چند ده شبکه ماهواره‌ای مقابله کند و این قابل قدردانی است.

️ماموستا عبدالسلام امامی همچنین از فعالیت‌های چندین ساله مدیرکل سابق صداوسیما مرکز مهاباد بویژه در راستای ترویج فرهنگ اهل سنت قدردانی کرد.

️امام جمعه مهاباد نقش رسانه ملی در کمک به تقریب مذاهب و وحدت ملی ویژه دانست و افزود: صدا وسیما با پخش و تولید برنامه‌های متنوع توانسته در این حوزه هم نقشه دشمنان را خنثی کند.

 فرماندار مهاباد هم در این مراسم ضمن تسلیت فرا رسیدن سالگرد ترور سردار شهید سلیمانی اظهار کرد: دولت سیزدهم به عنوان دولتی مردمی ادامه دهنده راه شهدا و پا در رکاب شهیدانی همچون سلیمانی است.

حسن عباسی با تاکید بر اینکه تمام تلاش دولت خدمت به مردم و رفاه آنان است، گفت: وظیفه همه مسوولان در هر جایگاهی تلاش جهادی برای بهبود وضعیت رفاهی و خدماتی به مردمی است که همواره در صیانت انقلاب اسلامی پیشقدم بوده‌اند.

وی اضافه کرد: انقلاب گازرسانی در منطقه، اجرای پروژه‌های عمرانی در بخش آبرسانی، آموزشی و راهداری همگی نشان از عزم جدی برای خدمت به مردم در دولت مردمی سیزدهم است.

در ادامه این مراسم ضمن قدردانی از «بهرام قوی بنیه» مدیرکل سابق، «علی عیسی زاده» به عنوان مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز مهاباد معرفی شد.