پیام مشترک مسوولان مهابادی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس

پیام مشترک مسوولان مهابادی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس
فرماندار ویژه مهاباد و امام جمعه این شهرستان در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس، مردم مومن و روزه‌دار شهرستان را به حضور باشکوه در راهپیمایی این روز و اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهاباد، در این پیام مشترک آمده است: روز جهانی قدس، یادگار ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی و روز فریاد مظلومیت مردم فلسطین، ظلم ستیزی و اعلام انزجار مسلمانان حق طلب از استکبار جهانی است که با حمایت خصمانه از اسرائیل جنایتکار زمینه ظلم بیشتر این پدیده شوم را فراهم می آورند.
 
در ادامه این پیام آمده است: مردم آگاه و همیشه در صحنه شهرستان مهاباد با توجه به اهمیت و حساسیت تحولات بین اللملی و منطقه ضمن محکوم کردن جنایات آمریکا و اسرائیل بار دیگر با حضور و شرکت خود در راهپیمائی روز جمعه 25 فروردین ثابت خواهند کرد با آرمانهای امام راحل (ره) همسو بوده و ضمن تجدید میثاق با منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای قدرت و عظمت خود را به جهانیان عیان خواهند کرد.

در پایان این بیانیه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف مهاباد آمده است: امید است که شهروندان همچون سال های گذشته وحدت و همدلی خود را به نمایش بگذارند.

# نظر : 0